VT Emake - шаблон joomla Видео

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/izogen/public_html/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Gemilerde, Sanayi kuruluşlarında, Fabrikalarda, Kalorifer ve Boiler kazanlarında buhar devreleri, sıcak su devreleri, kızgın yağ devreleri, soğuk su devreleri, amonyak devreleri, glikol devreleri, LPG tankları, LNG tankları ve ekipmanları izolasyon gereksinimi olan işlerdir .

Yukarıda belirtmiş olduğumuz borular, tanklar ve ekipmanlar işlevine göre sıcak veya soğuk izolasyon uygulamaları gerektirir.

Sıcak işlevli boru ve tanklarda taş yünü, seramik yünü ve benzeri malzemeler uygulanıp üzerine alüminyum, galvaniz, paslanmaz ve benzeri sac kaplama malzemeleri ile  kaplanıp ısı kaybını ortadan kaldırmaktayız.

Soğuk işlevli  boru ve tanklarda  poliüretan, armafex  ve benzeri malzemeler uygulanıp üzerine alüminyum, galvaniz, paslanmaz  sac kaplama malzemeleri ile kaplanıp terleme ve buzlanma riskini ortadan kaldırıyoruz.