VT Emake - шаблон joomla Видео

Şirketimiz 90'lı yıllardan itibaren faaliyet göstermekte olup, 2011 yılından itibaren İZOGEN çatısı altında çalışmalarını devam ettirmektedir.

Vana Ceketi konusunda çalışmalarını 2007 yılından itibaren yoğunlaştırarak, bu konuda deneyimini önemli ölçüde arttırmıştır. Malzeme deneyiminden, imalat tekniklerine kadar bu alanda ciddi çalışmalar yapmış, bugün vana ceketi alanında Türkiye ve Yurt dışında Türk mekanik firmalarının yapmış oldukları projelerde önemli referanslar oluşturmuştur.

İZOGEN, izolasyon ve vana ceketi alanlarında Türkiye'de ve yurt dışında yaptığı projelerle kendisini kanıtlamış, araştırmacı ruhunu koruyan ve gelişen teknolojileri takip eden, yeniliklere açık bir kuruluştur. Bu yenilikleri yaptığı projelerinde uygulamaktadır. Vana ceketlerinde elde edilen tecrübelerle yeni modeller üzerinde çalışmakta ve bunu aynı zamanda maliyet analizleri yaparak uygulanabilir maliyetlere üretmek için çaba harcamaktadır. 

İZOGEN, projelerini en son teknik bilgiler ışığında gerçekleştiren, geliştirdiği yeni ürünler sayesinde hizmet kalitesini arttıran anlayış ve yapısıyla hizmet vermeye devam etmektedir.